ZAK & Co. s.r.o.

Služby


V MOMENTÁLNEJ SITUÁCII VYBAVUJEME VŠETKY OBJEDNÁVKY Z TEJTO STRÁNKY V PLNOM ROZSAHU, AKO AJ ZASLANÉ mailom NA zak@zak.sk , BEZ OBMEDZENIA. NIEKTORÉ DODÁVKY TOVARU SA VŠAK MOŽU PREDĹŽIT O 1 - 2 DNI Z DOVODU KONTROL A ČAKACÍCH DOB KAMIÓNOV NA HRANICIACH.

Vážení odberatelia, v poslednom období sa veľmi rozšíril sortiment ponúkaného tovaru, z toho dôvodu nie je možné tak širokú ponuku tovaru držať skladom, preto sme veľmi skrátili dodacie lehoty tovaru na objednávku na 2 dni, popr. 3dni, a v ojedinelých prípadoch u niektorých značiek pri objednaní tovaru do 10,00 hod aj na 1 deň. Samozrejme sme ochotní podať info o akomkoľvek tovare a dostupnosti na tel.č. 0903 715 597, 0903 233 666.

Vykonávame všetky druhy potlačí, aj už od 1ks až po rádu stoviek a tisícov, a to vo veľmi krátkej dodacej lehote. Vyhotovenie samotnej potlače je cca 2 - 3 dni, pokiaľ máme potrebný tovar na sklade. V prípade objednania tovaru, je dodanie kompletne vyhotoveného produktu v lehote cca 5 - 8 dní. Vyhotovujeme aj kvalitné vyšívanie, tiež už od 1ks, s dodacou lehotou cca 5 - 8 dní. Pre vyhotovenie potlače, alebo výšivky je potrebné dodať logo v elektronickej forme ( formát pdf, cdr, ai, ) na mail zak@zak.sk Samozrejme veľmi radi Vám vyhotovíme cenovú ponuku pre info.

Na všetky zákazky s výrobou rôznych aplikácií, či už potlač, alebo výšivka, požadujeme pri zadaní objednávky zálohu vo výške cca 50% z ceny zákazky, doplatenie zákazky prebieha pri preberaní vydodania kompletnej zákazky.

 

 

Oznámenie

Vážení odberatelia, v poslednom období sa ceny od rôznych dodávateľov menia, preto Vás prosíme o preverenie si aktuálnych cien tovaru pred objednaním.


Ďakujeme za pochopenieZak&Co s.r.o.


Akcia


PRI PLATBE V HOTOVOSTI NA ODOBRANÝ TOVAR POSKYTUJEME NAVYŠE ZĽAVU 5%. Táto Zľava platí len pri platbe v hotovosti, alebo platbe cez účet vopred, a len pre našich zákazníkov - firmy a organizácie, neplatí pre súkromné osoby. ZĽAVA sa nevzťahuje na platbu kartou a na tovar v akcii,alebo výpredaj.
Všetok tovar uvedený v cenníku je k okamžitému odberu u nás v sklade na  Tupolevovej ulici č. 5 v Bratislave - Petržalke. Klasické objednávky, ktoré sa objednávajú na zasielanie expresnými službami, sú vybavované v deň príchodu objednávky.


Doručenie tovaru k zákazníkovi

Objednávky na zaslanie v ten istý deň prijímame maximálne do 15.00 hod. Prepravované sú prevažne firmou UPS, ktorá Vám zásielku dovezie na Vami udanú adresu nasledujúci deň.

Vzorky tovaru na zapožičanie

V rámci služieb zapožičiavame aj vzorky všetkého tovaru, avšak len na zálohu v plnej výške hodnoty tovaru vrátane DPH a to maximálne na 14 kalendárnych dní, pri osobnom odbere.

Potlač

V rámci služieb vykonávame všetky druhy potlače na nami ponúkaný tovar - ako klasická sieťka, cmyk, transfer, flex, flock a mnoho ďalších technológii, vo veľmi vysokej kvalite za primerané ceny, s dodaním kompletného výrobku cca. 7 dní, podľa náročnosti potlače a množstva, odo dňa odsúhlasenie korektúry. Podľa požiadavky vyhotovíme aj vzorku na odsúhlasenie. Potlač vykonávame už od 1ks tovaru.

Výšivky

Ponúkame vysoko kvalitné výšivky. Vyšívame na všetky druhy tričiek, polokošelí, mikín, čapíc, atď. Minimálne množstvo pre vyšívanie je 10 ks výrobku. Termín dodania je do 7 - 10 pracovných  dní.

U nás môžete platiť aj platobnými kartami:
  • Master Card
  • Maestro
  • Master Card Electronic
  • VISA
  • VISA ELECTRON
  • ZBK

Všetky objednávky prosíme potvrdiť e-mailom na zak@zak.sk, poprípade faxom na čísle 02/ 638 22 519 alebo 02/ 638 14 696.

Možnosť osobného odberu tovaru, poprípade pripravených objednávok v našom sklade aj v sobotu príp. v nedeľu, poprípade aj v neskorších večerných hodinách na vopred avízovanú návštevu aspoň zopár hodín pred príchodom. Prosíme avízovať na tel. č. 0903 715 597 - p. Žák

Zak & Co  má!
Zak & Co  Vám dá!
Zak & Co  Vám aj privezie!''''
#