ZAK & Co. s.r.o.

O spoločnosti'''''''''


 

Fakturácie pre ZAK&Co. vykonáva spoločnosť: JAJO s.r.o., Tupolevova 5, 851 01 Bratislava. IČO: 50 105 345 IČ DPH: SK 2120203503

Oznámenie

Vážení odberatelia, v poslednom období sa ceny od rôznych dodávateľov menia, preto Vás prosíme o preverenie si aktuálnych cien tovaru pred objednaním.


Ďakujeme za pochopenie


Zak&Co s.r.o.


Akcia


PRI PLATBE V HOTOVOSTI NA ODOBRANÝ TOVAR POSKYTUJEME NAVYŠE ZĽAVU 5%. Táto Zľava platí len pri platbe v hotovosti, alebo platbe cez účet vopred, a len pre našich zákazníkov - firmy a organizácie, neplatí pre súkromné osoby. ZĽAVA sa nevzťahuje na platbu kartou a na tovar v akcii,alebo výpredaj..Spoločnosť ZAK & Co. s.r.o. je zameraná na textilné odvetvie v oblasti textilných výrobkov určených na reklamu a propagáciu. Ponúkame tričká, mikiny, košele a ďalšie produkty. Tričká s potlačou. Reklamné tričká. Ponúkané výrobky sú výbornej kvality, určené na pracovné zaťaženie s prísnejšími normami a sú vhodné ako doplnky k pracovným odevom a športovým oblečeniam. Vhodné sú na potlače, výšivky a iné spracovanie. Ponúkame tričká, polokošele, mikiny, joggingy, bundy, župany a ostatné výrobky, ktoré ponúkame pre všetkých našich zákazníkov formou veľkoobchodného predaja po celý rok bez obmedzenia množstva.

Spoločnosť vznikla v roku 1992 ako spol. s r.o. so zahraničnou účasťou, ktorá je zameraná na export a import rôznych obchodných komodít.

Jednou z komodít je od samého začiatku odvetvie textilu, v ktorom má spoločnosť najväčšie skúsenosti.